Made4net byla vybrána Food Logistics mezi Top 100 poskytovatelů software a technologií pro rok 2016


(New Jersey, 20.12.2016) Společnost Made4Net, přední dodavatel softwaru pro správu a řízení dodavatelského řetězce pro potravinářství a maloobchod, byl uznán magazínem Food Logistics již po šesté v nepřerušené řadě jako jeden z Top100 poskytovatelů software a technologie pro rok 2016. Food Logistics je jediné médium věnující se výhradně globálnímu dodavatelskému řetězci potravin a nápojů.

„Díky software a technologiím se neustále vytvářejí nové a zajímavé příležitosti pro pěstitele, výrobce potravin, potravinářské obchody a poskytovatele logistiky, které je podporují,“ říká Lara L. Sowinski, redakční ředitel Food Logistics. "Dnešní řešení založená na cloudových technologiích a mobilním připojení pomáhají vytvářet nástroje, které jsou flexibilnější, cenově dostupné a přesnější, takže software a technologie jsou ještě cennější pro ty, kteří se nacházejí v celosvětovém dodavatelském řetězci potravin."

Společnosti, které se probojovali do seznamu FL 100+, najdete ve vydání Food Logistcs listopad/prosinec 2016 nebo na internetové adrese www.foodlogistics.com.


O Food Logistics

Food Logistics je vydáván mediální společností business-to-business AC Business Media Inc., která má za cíl poskytovat reklamu a podporovat příležitosti pro nadnárodně uznávané B2B značky. Jeho rozmanité portfolio slouží výrobním, logistickým a dodavatelským společnostem, a to jak v tištěné i elektronické verzi, tak i na sociálních sítích.


O Made4Netu

Společnost Made4Net je jeden s předních inovátorů softwarového řešení pro dodavatelské řetězce se zaměřením na vývoj WMS (Warehouse management system) a TMS (Transport management system) pro středně velké podniky (SMB).

Made4Net byla založena s vizí podpořit logistický trh s výkonnou, integrovanou a cenově dostupnou sadou produktů zabývající se jednotlivými částmi dodavatelského řetězce.

Made4Net nabízí robustní aplikační sadu all-in-one pro dodavatelského řetězce, která je založená na proprietární škálovatelné platformě s využitím moderních technologií postavených na platformě Microsoft. Sada SCExpert obsahuje moduly WarehouseExpert (WMS) pro správu a řízení skladů, RoutingExpert pro správu a optimalizaci tras a další moduly jako YardExpert pro správu a řízení bran, TransportExpert pro správu a optimalizaci dopravních prostředků, DeliveryExpert pro potvrzení dodávky v reálném čase, tak i ContainerExpert pro řízení a správu kontejnerových skladišť a překladišť, a tím poskytuje výkonné a integrované end-to-end řešení.

Made4net - Inovace, profesionalita a zkušenost

Sada SCExpert

Zvyšte výkon svých obchodních procesů s adaptivními nástroji