Made4net v Magic Quadrantu 2017 společnosti Gartner pro systémy řízení skladů (WMS)


(New Jersey, 1.3.2017) Společnost Made4Net, přední dodavatel softwaru pro implementaci a řízení dodavatelského řetězce, dnes oznámila, že byla i v tomto ročníku oceněna jako specialista pro aplikace dodavatelského řetězce v Gartner 2017 "Magic Quadrant pro Warehouse Management Systems".

Společnost Made4net získala ocenění za inovativní technologií pro dodavatelské řetězce v několika kategoriích produktů, mezi které patří správa skladů, správa areálu, řízení práce a řízení dopravy.

Během uplynulých let Made4net rozšiřuje svůj podíl na trhu s nasazením lokálních instalací a současně udržuje neustálé rozšiřování nabídky cloud / SaaS instalací.


Definice trhu pro Gartner WMS Magic Quadrant

"Společnost Gartner definuje systém řízení skladu (WMS) jako" softwarovou aplikaci, která pomáhá řídit provoz skladu nebo distribučního centra (DC). "Aplikace WMS nabízejí funkce jako příjem, expedici, lokalizaci zásob, řízení zásob, inventuru, vkládání úkolů, plánování vln, rozdělení objednávek, výběr, doplnění, balení, dopravu, řízení práce a automatizovaná zařízení pro manipulaci s materiály.

Společnost Gartner prohlásila: "Ačkoli může existovat předpoklad, že dodavatelé v jiných segmentech představují lepší možnosti pro poskytnutí nového WMS, tak je to jen za určitých podmínek, kdy znají specifické zeměpisné či trhem orientované poznatky, a tím jsou zajímavé pro nové uživatele. Nicméně toto zaměření není dostatečné pro nové uživatele tím, že jim nepřinesou výhody oproti konkurenci a nepomohou jim dojít až vedoucím pozicím na trhu. Ačkoli jiní dodavatelé mají solidní WMS systém pro konkrétní místní řešení, tak nebudou v celkovém segmentu dodavatelského řetězce velkým přínosem"


O Magic Quadrantu

Gartner nepodporuje žádné dodavatele, produkty nebo služby zmíněné ve svých publikacích a neříká, že máte volit dodavatele služeb jen s nejvyšším hodnocením či jiným označením. Publikace Gartner se skládají z názorů výzkumné organizace Gartner a neměla by být vykládána jako příkaz. Gartner nenese žádné záruky v souvislosti s tímto průzkumem.

O Made4net

Společnost Made4net navrhuje, vytváří a dodává software pro správu dodavatelského řetězce, který lze nasadit jak lokální, tak i v cloudové instalaci. Usilujeme o to, abychom pomohli našim zákazníkům řídit výkon a ziskovost tím, že sdílením naše dlouholeté zkušenosti a tím můžeme nabídnout i robustní aplikační sadu "vše v jednom", která je postavena na společné technologické a škálovatelné platformě.

Další informace naleznete na adrese www.made4net.eu

Made4net - Inovace, profesionalita a zkušenost

Sada SCExpert

Zvyšte výkon svých obchodních procesů s adaptivními nástroji