Made4net uvedena jako odborný prodejce aplikací pro řízený sklad (WMS) v Gartner Magic Quadrant pro systémy řízení skladu (Warehouse Management Systems)


Hackensack, 16. května 2018 - Made4net, přední dodavatel softwaru pro správu řízeného skladu (WMS) a dodavatelského řetězce dnes oznámila, že byla znovu oceněna v květnovém Gartner Magic Quadrant pro Warehouse Management Systems a uvedena v kategorii Specialista WMS v kategorii Dodavatelé.

Podle společnosti Gartner, "Specialista WMS" je "nezávislý dodavatel softwaru (ISV), který se primárně nebo výlučně soustředí na komplexní sady WMS, i když může také nabídnout některé další možnosti."

"Made4net pomáhá zákazníkům plynule synchronizovat svůj dodavatelský řetězec tím, že optimalizuje práci a zvyšuje její efektivitu," uvedl Amit Levy, výkonný ředitel Made4netu. "Jsme hrdí na to, že společnost Gartner uznává naše řešení ve velké konkurenci skladových aplikací (WMS) a budeme i nadále poskytovat nejlepší systémy pro správu skladu, které povedou k vyššímu výkonu našich zákazníků a budou řešit i provozní problémy."


Definice trhu podle Gartner WMS Magic Quadrant

Gartner definuje systém správy skladu (WMS) jako softwarovou aplikaci, která pomáhá řídit provoz skladu nebo distribučního centra (DC). Aplikace řízeného skladu (WMS) nabízejí provádět činnosti jako příjem, uskladnění, lokalizace zásob, řízení zásob, cyklus počítání úkolů, plánování vln, přidělování objednávek, výběr objednávek, doplňování, balení, přeprava, správa prací a automatizovaným zařízením, manipulaci s materiálem. Podle Gartnera, ačkoli by mohl existovat předpoklad, že dodavatelé v ostatních kvadrantech jsou lepší volbou pro nové zákazníky skladových řešení (WMS), za určitých okolností jsou stejně dobré nebo lepší volby pro budoucí uživatele. Důvodem je to, že se mohou zaměřit na geografickou nebo vertikální součást trhu, která má smysl pro konkrétní uživatele. Nicméně toto zaměření samo o sobě není přesvědčivé - dostatečně diferenciační, aby mohl dodavatel vystoupit na vedoucí pozici. Také by to muselo dobře fungovat v jiných dimenzích. Přestože někteří prodejci v kvadrantu mají solidní WMS řešení pro určitý průmysl nebo geografii, tato nejsou tak široká jako řešení WMS v jiných kvadrantech. Pravděpodobně se nevyvíjejí dostatečně na to, aby komplexně podpořily konvergenci SCE.


O Magic Quadrantu

Společnost Gartner neschvaluje žádné prodejce, produkty nebo služby uvedené ve svých výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům těchto aplikací, aby vybírali pouze ty prodejce s nejvyšším hodnocením nebo jiným označením. Výzkumné publikace společnosti Gartner se skládají z názorů výzkumné organizace společnosti Gartner a neměly by být chápány jako faktická prohlášení. Společnost Gartner odmítá veškeré záruky, vyjádřené nebo předpokládané, týkající se tohoto výzkumu, včetně záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro určitý účel.

O Made4net

made4net navrhuje, vytváří a dodává software pro řízení dodavatelského řetězce, který může být nasazen lokálně nebo v cloudu. Snažíme se pomáhat našim zákazníkům řídit výkonnost a ziskovost sdílením mnoha let praxe a s nejlepšími zkušenostmi a nabízet robustní aplikační sadu "vše v jednom", která je postavena na společné technologické a škálovatelné platformě.

Další informace naleznete na adrese www.made4net.eu

Made4net - Inovace, profesionalita a zkušenost

Sada SCExpert

Zvyšte výkon svých obchodních procesů s adaptivními nástroji