Made4net byla vybrána Inbound Logistics mezi Top 100 Logistických IT poskytovatelů pro rok 2017


Společnost Made4Net, jeden z předních dodavatelů softwaru pro řízení dodavatelského řetězce, byla vybrána vydavatelem Inbound Logistics, již v 11. ročníku v řadě, mezi Top 100 IT poskytovatelů s řešením pro řízení dodavatelského řetězce.

Při výběru IT poskytovatelů pro rok 2017 v Top 100 Logistics se redaktoři Inbound Logistics podívali na vynikající výsledky v optimalizaci přepravních a logistických operací. Při hodnocení vyšší úrovně strategie si redaktoři vybírají na základě toho, jaký mají změny procesů dopad na obchodní aktivity směřující směrem ven a jak přispívají k integraci v interních i v externích obchodních procesech. Společnost Made4net byla vybrána, protože její řešení řeší specifické logistické problémy, zlepšují procesy a vytvářejí dominový efekt změny účinnosti procesů v celém řetězci tvorby hodnot. Made4Net je hrdá na to, že ji Inbound Logistics ocenily za inovativní řešení, které posiluje logistiku a celkově i kvalitu celého dodavatelského řetězce v roce 2017.


METODOLOGIE

Každý duben redaktoři Inbound Logistics hledají 100 logistických IT firem, které podporují a umožňují špičkovou logistiku. Průzkum Inbound Logistics, čerpaný z fondu více než 300 společností pomocí dotazníků, osobních rozhovorů a dalšího výzkumu, vybírá nejlepších 100 IT poskytovatelů logistických služeb, kteří jsou nejvíce inovativní v roce 2017. Redaktoři usilují najít u těchto vybraných společností shodu s rychle se měnícími potřebami svých čtenářů. Všechny vybrané společnosti potvrzují své vůdčí postavení tím, že odpovídají potřebám čtenářů Inbound Logistics pro škálovatelnost, jednoduchost, rychlou návratnost investic a snadnou implementaci.

Seznam Top 100 se objeví v dubnu 2017 a je zveřejněn online na adrese www.inboundlogistics.com/cms/top-100-lit/

O Inbound logistics

Od svého založení v roce 1981 je vzdělávací mise společnosti Inbound Logistics objasnit přínosy logistických postupů založených na poptávce poskytnutím znalostí, které pomohou společnostem sladit vstupní tok materiálů s jejich požadavky a nastavit podnikatelský proces, aby podpořil tuto změnu. Inbound Logistics nabízí příklady z reálného světa a podporu při rozhodování jako pomoc podnikům efektivně spravovat logistiku, snižovat a urychlovat zásoby a vyrovnávat rostoucí náklady na dopravu a podporovat škálovatelnost podnikání v celém řetězci tvorby hodnot. Více informací o logistických postupech založených na poptávce je k dispozici na www.inboundlogistics.com.

O Made4Netu

Společnost Made4Net je jeden s předních inovátorů softwarového řešení pro dodavatelské řetězce se zaměřením na vývoj WMS (Warehouse management system) a TMS (Transport management system) pro středně velké podniky (SMB).

Made4Net byla založena s vizí podpořit logistický trh s výkonnou, integrovanou a cenově dostupnou sadou produktů zabývající se jednotlivými částmi dodavatelského řetězce.

Made4Net nabízí robustní aplikační sadu all-in-one dodavatelského řetězce, který je založený na proprietární škálovatelné platformě s využitím moderních technologií založených na platformě Microsoft. Sada SCExpert obsahuje moduly WarehouseExpert (WMS) pro správu a řízení skladů, RoutingExpert pro správu a optimalizaci tras a další moduly jako YardExpert pro správu a řízení bran, TransportExpert pro správu a optimalizaci dopravních prostředků, DeliveryExpert pro potvrzení dodávky v reálném čase, tak i ContainerExpert pro řízení a správu kontejnerových skladišť a překladišť, a tím poskytuje výkonné a integrované end-to-end řešení.

Made4net - Inovace, profesionalita a zkušenost

Sada SCExpert

Zvyšte výkon svých obchodních procesů s adaptivními nástroji