Made4net - Inovace, profesionalita a zkušenost

Ocenění


"Vydavatel Inbound Logistics připravuje každý rok seznam Top 100 logistických IT poskytovatelů. Editoři Inbound Logistics zkoumají jejich schopnosti na základě předložených dotazníků a jiných zdrojů, a pak vyberou 100 poskytovatelů technologie nabízejících řešení odpovídající obchodním požadavkům logistických manažerů dodavatelského řetězce.

Editoři Inbound Logistics kladou důraz na výběr poskytovatele, jejichž řešení mají zásadní význam pro řešení dopravy, logistiky a výzev v rámci dodavatelského řetězce, a úspěchy jejich zákazníků jsou dobře zdokumentovány."

Inbound Logistics, Duben 2016
Inbound Logistics vybral v roce 2016, desátý rok v řadě, společnost Made4Net mezi TOP 100 IT poskytovatelů řešení pro řízení dodavatelského řetězce.


"Dvanáctý rok po sobě, magazín Food Logistics posuzuje technologické a softwarové společnosti, které se specializují na jedinečné výzvy dodavatelského řetězce potravin a nápojů, aby připravil tento klíčový materiál odvětví. Tohle jsou společnosti, jejichž výrobky a služby zajišťují efektivní přepravu a skladování, minimalizují plýtvání potravinami, podporují bezpečný provoz a zajišťují shodu s předpisy."

Food Logistics, Prosinec 2015
Magazín Food Logistics uznal v roce 2015, pátý rok po sobě, společnost Made4Net jako jednoho z TOP 100 poskytovatelů software a technologií.


Sada SCExpert

Zvyšte výkon svých obchodních procesů s adaptivními nástroji