Made4net - Inovace, profesionalita a zkušenost

SCExpert jako služba


Made4net nabízí sadu výkonných řešení dodavatelského řetězce prostřednictvím cloudu, kterým uvolňuje Vaše vlastní IT z rutinních, dennodenních úkolů provozu těchto řešení a umožňuje jim místo toho zaměřit se na strategické cíle při vytváření a zlepšování obchodních procesů a hodnot.

Tato řešení jsou dokonale vybavena pro tržní segment malých a středních podniků, což umožňuje společnostem vědomých si rozpočtových a časových faktorů dosáhnout provozní výhody a finanční úspory v nejkratším možném čase. Naše řešení jsou vhodná pro jakoukoli komplexnost provozních logistických operací, podporujíce obchodní procesy od jednoduchých paletových pohybů po pokročilé procesy v eCommerce a 3PL.

Náš tým spravovaných služeb (Managed Services Team) provozuje softwarové aplikace a hardwarovou infrastrukturu prostřednictvím hybridních cloudových služeb typu enterprise, s cílem poskytnout zákazníkům ty nejlepší "best-in-class" postupy spolu se schopností konfigurovat a přizpůsobovat obchodní procesy podle jemu specifických potřeb. Zákazníci Made4net mají okamžitý přístup k řízenému skladu, správě bran a dvora, plánování trasy a potvrzení dodávky prostřednictvím webového prohlížeče, aby mohli využít funkce a výhody špičkového řešení s menším zatížením interního IT.

Made4net je předním poskytovatelem řešení pro řízení dodavatelského řetězce s prokazatelnou úspěšností, pracující s řadou domácích i zahraničních zákazníků, často v unikátních a jedinečných podmínkách. Jedinečná kombinace znalostí, zkušeností, lidí, procesů a řešení umožňuje Managed Services týmu poskytovat efektivní služby prostřednictvím cloudu rozmanité zákaznické základně.​


Sada SCExpert

Zvyšte výkon svých obchodních procesů s adaptivními nástroji